Współpraca

Po podpisaniu umowy z Kancelarią Klienci ograniczają swoje czynności do zebrania dokumentacji księgowej rzetelnie opisującej wszystkie operacje gospodarcze, jakie wystąpiły w Ich przedsiębiorstwie w danym okresie. Zebrane dokumenty wystarczy załączyć do aplikacji Saldeo (udostępnianej przez Kancelarię) lub dostarczyć do siedziby Kancelarii w uzgodnionych przedziałach czasowych, (za dodatkową opłatą jest również możliwość odbioru dokumentów z Siedziby Klienta).

Po dostarczeniu dokumentów do Kancelarii obowiązki Klienta się kończą. Pracownicy Kancelarii na podstawie otrzymanych dokumentów i informacji sporządzają odpowiednie rejestry podatkowe (księgi rachunkowe, księga przychodów i rozchodów, ewidencja przychodów, rejestry VAT, ewidencja środków trwałych, ewidencja wyposażenia) i na ich podstawie tworzą odpowiednie deklaracje, które następnie drogą elektroniczną są dostarczane do odpowiednich urzędów skarbowych.

Po wykonaniu usługi przesyłamy do wszystkich naszych klientów faktury VAT.

Obsługa finansowo-księgowa przez Kancelarię to znacznie więcej niż zapisanie odpowiednich dokumentów na kontach księgowych lub w rubrykach księgi przychodów i rozchodów. Obsługa księgowa to przede wszystkim prawidłowe zaksięgowanie dokumentów, które rzetelnie zobrazuje operacje gospodarcze Państwa firmy. Pracownicy kancelarii muszą podejmować szereg często trudnych decyzji. Niejednokrotnie decyzje te podejmowane są kolektywnie.

Kancelaria świadcz również usługi z zakresu rachunkowości zarządczej oraz controlingu.

Na życzenie Klienta sporządzamy politykę rachunkowości, którą musi mieć każde przedsiębiorstwo prowadzące księgi rachunkowe. Pomagamy również w tworzeniu planu kont najlepiej dostosowanego do potrzeb każdego Klienta.

Przygotowujemy dla Klientów różnorodne (w zależności od potrzeb) sprawozdania finansowe. W pełni uczestniczymy w ewentualnych kontrolach Państwa firmy.

Udzielamy naszym Klientom wszelkich niezbędnych porad i wyjaśnień.

Kancelaria Doradcy Podatkowego Agnieszka Węgrowska
Email

Email

kancelaria@warsawtaxoffice.com

Kancelaria

Kancelaria

ul. Nowoursynowska 139A lok. 15
02-776 Warszawa

wejście od strony ul. Płaskowickiej 

lokal użytkowy na parterze

 

Telefon

Telefony

604 90 90 10

zegar

Godziny otwarcia - czasowa zmiana

poniedziałek                                 9.00-16.00

wtorek                                              9.00-15.00

środa                                                 9.00-18.00

czwartek                                         9.00-12.00

piątek                                                9.00-18.00